Pingls aneb Hot Café Revue

Autorská hudebně-taneční groteska Pingls aneb Hot Café Revue snoubí neverbální pohybové divadlo Lindo, hop! pod uměleckým vedením Martina Packa s hudbou Originálního pražského synkopického orchestru. Přenese vás do stylové kavárny 20. let a promění ji v tančírnu. Podávati se bude pravý raný americký jazz, step i tanec s příchutí jemného drama a řízného humoru.

V rámci večera vás čeká 50 minut nonverbálního divadla, na které přirozeně navazuje koncert s tančírnou ve stylu 20. let.

Proč jsme se rozhodli spojit pohybové divadlo a starý jazz?

Hudba 20. let nás inspiruje tancem, radostí, drsným životem, zábavou, divadlem, krásou, ale i experimentováním a divokostí. Těšit se tak můžete na komické skeče ve stylu němé filmové grotesky. Jejich témata nestárnou: muž a žena, milostné trojúhelníky, individualita, hledání blízkosti, trapasy, ale také potřeba k někomu patřit, samota a nenaplněné touhy, sny x realita, očekávání x zklamání. A to vše v kavárně, v místě klidu, kde to ale vře pod pokličkou.

Račte vstoupiti!

Premiéra: 28. dubna 2019

Text a foto: Lindo, hop!

Tvůrci a obsazení

Pingls aneb Hot Café Revue

Účinkují: Magdaléna Borová / Henrieta Hornáčková / Veronika Macková / Lucie Pernetová / Veronika Svojtková / Daniela Šišková / Iva Vejražková / Zuzana Vejvodová, Vojtěch Bartoš / Zbyněk Fric / Jan Hofman / Václav Jílek / Radim Madeja / Jan Meduna / Libor Matouš / Michael Vykus…

Galerie a multimédia

Pingls aneb Hot Café Revue